Sharepoint runā latviski

Šodien (31.07.2007) ir nopublicēta latviešu valodas paka, kas paredzēta Microsoft Office Sharepoint Server. Tā pieejama Microsoft lejupielāžu centrā “par velti”, tas ir, licencēšanas noteikumi tie paši vecie. Ļoti ceru, ka tulkojums būs pilnīgs un bez īpaši pamanāmām kļūdām.
Lejupielāde: MOSS2007 valodu paka.

Ja nepieciešama valodu paka “plikajam” Windows Sharepoint Services, tā pieejama jau ilgāku laiku.Te gan uzreiz gribu brīdināt, ka šis latviskojums ir nepilnīgs. Publiskajā daļā redzamie teksti ir nolatviskoti, administrācijas daļā vietām redzami arī angliski teksti, vietām vispār parādās resursu identifikatori (izskatās apmēram kā $Resources:UberAdminLink$).
Lejupielāde: WSS 3.0 valodu paka

3 thoughts on “Sharepoint runā latviski”

  1. Sveiks, gadījumā Tev nav informācijas, kur Latvijā varētu iegūt labus padomus par Sharepoint. Iespējams ir kāds cilvēciņš, kas labi to lietu pārzin un gribētu padalīties ar informāciju. Pozitīvas sadarbības gadījumā, iespējams tas nākotnē (kaut kur septembrī) varētu izvērsties jau plašākā sadarbībā ar atbilstošu piedāvājumu vienā no lielākajām Latvijas IT kompānijām ar pietiekami konkurētspējīgu algu (ap 1k uz rokas). Tad gan būs vajadzīgas zināšanas arī .NET un visā kas saistīts ar programmēšanu priekš Office.

  2. Nu, esmu es un man šeit apkārtnē vēl daži izstrādātāji, kas par Sharepoint diezgan daudz jau zina, bet tos dabūt “nevar” – mums pašiem darba ir pilnas rokas un vēl mazliet :( Cik zinu, Tilde kaut ko izstrādā priekš TB servera uz Sharepoint bāzes (var manīt viņu darbinieku tekstus šur tur forumos: http://forums.microsoft.com/msdn/showpost.aspx?postid=1209336&siteid=1&sb=0&d=1&at=7&ft=11&tf=0&pageid=0) Faktiski, ideju nav. Varētu būt, ka “sharepoint arhitekts” ir tiešām labi atalgota pozīcija pašlaik – ne tikai Latvijā, bet arī ārpusē. Vismaz spriežot pēc šī http://blogs.msdn.com/sharepoint/archive/2007/07/30/thank-you-for-a-banner-year-for-sharepoint.aspx

Comments are closed.